na zdjęciu salon w apartamencie na sprzedaż w Szczecinie

Apartament w Szczecinie na sprzedaż

Ekskluzywny apartament willowy do sprzedaży w Szczecinie, na Pogodnie za kwotę 479 000 zł.
Apartament liczy 144,78 metrów kwadratowych i składa się z 5 pokoi. To prawdziwie nietuzinkowa oferta na rynku nieruchomości. Apartament jest bezczynszowy, wykończony w podwyższonym standardzie i położony w topowej, cichej i spokojnej lokalizacji.

Apartament znajduje się w nowoczesnym domu, który został wybudowany w 2007 roku z najlepszych materiałów. Apartament z przynależnym ogrodem o powierzchni 201 m2. Apartament wybudowano i wykończono przy użyciu najlepszych gatunkowo materiałów: łazienki, kuchnie wykonano z ceramiki wysokiej jakości, znanych firm jak np. Hans-Grohe czy Carmen.

Rozkład pokoi:
– salon
– hall
– balkon
– kuchnia
– 3 sypialnie
– łazienka
– wc
– garderoba.

Ważnym atutem oferty jest fakt, że zarówno apartament jak i dom nie wymagają żadnego wkładu finansowego. Dodatkowo do apartamentu przynależy pralnia. Garaż w bryle budynku z bramą na pilota i przejściem do apartamentu przez klatkę. Istnieje możliwość zakupu garażu cena 10 000 zł. Na posesji mamy dodatkowe miejsca parkingowe za bramą która jest automatycznie otwierana. Zapraszam do oglądania.

Przy zakupie tego apartamentu zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-5697)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 604 077 338
e-mail: p.galazka@wgn.pl

Data publikacji: 07-04-2016
Print Friendly, PDF & Email