zdjęcie przedstawia apartament położony w centrum Szczecina do sprzedaży, widok na salon

Apartament w Szczecinie, Centrum

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 53,80 metrów kwadratowych usytuowany na V piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku w Centrum Szczecina za cenę 265 000 zł.
Apartament całkowicie umeblowany i wyposażony (jest nawet zmywarka). Niski budynek z cegły.

Rozkład pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój

Apartament przeszedł generalny remont, podczas którego wymieniono wszystkie instalacje. Budynek ocieplony. Przed blokiem ładnie zagospodarowana przestrzeń w ramach projektu Zielone Podwórka Szczecina. W apartamencie mogą pozostać wszystkie meble i sprzęty, można więc zamieszkać bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych.

Apartament z przynależną piwnicą, suszarnią (wspólna z sąsiadami, ok. 40 m2) oraz pomieszczeniem gospodarczym z wygodnym podjazdem dostosowanym dla wózków lub rowerów.

Czynsz dla 5 osób wynosi około 400 zł (zawiera opłaty za centralne ogrzewanie, wodę (ciepłą i zimną)). Fundusz remontowy w apartamencie wynosi 100 zł. Na koniec 2015 roku zostanie spłacony kredyt zaciągnięty na docieplenie budynku, w związku z tym opłaty za fundusz remontowy zmaleją. Dodatkowo płatny w apartamencie jest jedynie prąd według zużycia.

Bardzo polecam i zapraszam na prezentację. (105-5402)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 792 92 91 19
e-mail: dubiago@wgn.pl
e-mail: p.galazka@wgn.pl

Data publikacji: 07-04-2016
Print Friendly, PDF & Email