na zdjęciu luksusowy apartament na sprzedaż Warszawa Żoliborz

Apartament w Warszawie, Żoliborz

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 35,60 m2 położony na I piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w dzielnicy Żoliborz, w Warszawie za cenę 348 000 zł.
Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój
– balkon

Optymalna powierzchnia łazienki oraz nieduży hall sprawiają, że apartament jest bardzo funkcjonalny. Dodatkowo, apartament posiada bardzo ładny, wyjątkowo duży balkon o powierzchni 11,5 m2 z widokiem na zieloną część osiedla.

Apartament jest zupełnie nowy, jeszcze nie oddany do użytkowania, a więc w stanie developerskim. Załączone zdjęcia to projekt urządzenia apartamentu, możliwy do odstąpienia gratis wraz z apartamentem. Budynek jest obecnie wykańczany przez developera, planowany termin zakończenia prac budowlanych to IV kwartał 2016 roku. Budynek już stoi i jest gotowy z zewnątrz, można go obejrzeć. Cena apartamentu to 348 000 zł.

Sprzedaż cesji i przeniesienie praw własności na Kupującego. Ofertę tą cechują doskonałe warunki zakupu, które nie są standardowo dostępne przy zakupie od dewelopera. Płatność w bardzo dogodnych transzach. Teraz płacicie Państwo ~73 000 zł, resztę po odbiorze kluczy.

Apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz dużą komórą lokatorską przylegającą do miejsca postojowego. Płatne dodatkowo odpowiednio 33 000 zł i 12 000 zł – płatność również w dwóch atrakcyjnych ratach. Zakup miejsca i komórki jest nieobowiązkowy, można nabyć sam apartament.

Apartament doskonale zlokalizowany w centrum Warszawy, w super lokalizacji, co sprawia że to bardzo dobra inwestycja: Doskonała komunikacja: 600 m do metra Dworzec Gdański, 2 min pieszo do linii tramwajowej, Bliskość Centrum Handlowego Arkadia, Dobrze rozwinięte usługi – w pobliżu dużo restauracji, winiarnia, salony wnętrzarskie, fryzjer itd. (126-6628)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: a.wujek@wgn.pl

Data publikacji: 08-04-2016
Print Friendly, PDF & Email