na zdjęćiu ekskluzywne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Ekskluzywny apartament do wynajęcia o powierzchni 52 m2 (2 pokoje) zlokalizowany na III piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2008 roku, w Szczecinie (Centrum) za cenę 2 200 zł/m-c.
Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój
– taras

Apartament przeszedł niedawno remont. W trakcie prac remontowych wymieniono panele, drzwi, odmalowane ściany. Apartament znajduje się w niezwykle prestiżowej okolicy, w samym centrum, niedaleko C.H. Galaxy. Apartament niesłychanie cichy, jak na lokalizację w centrum, dzięki temu że okna wychodzą na podwórko.

Kolejną zaletą apartamentu jest możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażowcu pod budynkiem, do którego bezpośrednio zjeżdża winda (koszt najmu około 230 zł/m-c). Apartament ma wliczone w czynsz zaliczkę na wodę oraz ogrzewanie. Jedyną dodatkową opłatą pozostaje prąd wg zużycia oraz oczywiście w razie potrzeby tv/internet/telefon. Nad bezpieczeństwem domowników i wszystkich mieszkańców apartamentowca czuwa nowoczesny system monitoringu. Spokojne sąsiedztwo. Zadbana klatka schodowa. Nowoczesna winda. Brak możliwości zamieszkania w apartamencie ze zwierzętami. Serdecznie zapraszam na prezentację apartamentu. (170-802)

Kontakt:
e-mail: d.kwiecien@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 480 720

Data publikacji: 11-01-2017
Print Friendly, PDF & Email