zdjęcie przedstawia aneks kuchenny oraz fragment przedpokoju w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 33,50 m2 (2 pokoje) znajdujący się na II piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w centrum Szczecina za cenę 229 000 zł.
Apartament o wyjątkowo nowoczesnym designie, bardzo komfortowy i niezwykle luksusowy. Apartament do sprzedaży z pełnym umeblowaniem. Doskonale nadaje się do zamieszkania, ale także jako inwestycja pod wynajem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– balkon
– przedpokój

Gwarancją bezpieczeństwa dla domowników jest pełny monitoring w obiekcie. W klatce nowoczesne windy. Apartament urządzony i zaprojektowany w najwyższym standardzie. Wszystkie pomieszczenia na prośbę przyszłego właściciela pozostaną w pełni umeblowane, tak jak na zdjęciach.

Apartament bardzo ekonomiczny w utrzymaniu – czynsz do zarządcy wynosi zaledwie 260 zł miesięcznie. Zawiera zaliczki na zużycie prądu, ogrzewania, ciepłej i zimnej wody oraz fundusz remontowy wraz z wywozem śmieci. Pod budynkiem znajduje się garażowiec, istnieje możliwość osobno dokupienia miejsca parkingowego.

Każdy zainteresowany zakupem apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (170-814)

Kontakt:
e-mail: d.kwiecien@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 480 720

Data publikacji: 10-01-2017
Print Friendly, PDF & Email