na zdjęciu ekskluzywne wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem w okolicy Warszawy

Apartament w okolicy Warszawy

Luksusowy apartament do wynajęcia o rekordowej powierzchni 110 m2 (3 pokoje) mieszczący się na I piętrze, w 1-kondygnacyjnym budynku z 1998 roku, w okolicy Warszawy za cenę 2 200 zł/m-c.
Apartament wyłącznie dla osób niepalących. Luksusowe wnętrze, najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, miejsce parkingowe w cenie i rewelacyjna lokalizacja – to najważniejsze zalety tego apartamentu do wynajmu. Poza tym apartament jest niezwykle funkcjonalny, posiada balkon, opomiarowany licznikami na wodę, gaz i prąd. Oprócz miejsca parkingowego apartament w opcji z dodatkową możliwością odpłatnego wynajęcia garażu.

Apartament kompletnie urządzony, wyposażony i umeblowany, gotowy do natychmiastowego wprowadzenia się nowych wynajmujących. Przy wynajmie apartamentu należy w pierwszym miesiącu uiścić jednorazową, zwrotną kaucję w wysokości jednomiesięcznej kwoty czynszu.

Chętnie uczestniczymy w negocjowaniu warunków transakcji wynajmu apartamentu. Oferujemy obsługę notarialną. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E.Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (180-244)

Kontakt:
Tel. +48 691 24 41 41
e-mail:e.plocinska@wgn.pl

Data publikacji: 11-01-2017
Print Friendly, PDF & Email