zdjęcie przedstawia salon w apartamencie na sprzedaż w Będzinie

Apartament w Będzinie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 77,08 m2 (3 pokoje) zlokalizowany na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2013 roku, w Będzinie (woj. śląskie) za cenę 390 000 zł.
Kupujący nie płaci prowizji. Możliwość przyjęcia w rozliczeniu nieruchomości kupującego. Apartament adresowany głównie do właścicieli firm, kadry managerskiej oraz przedstawicieli wolnych zawodów (m.in. lekarze, prawnicy, notariusze), którzy cenią sobie zaufanych sąsiadów, wygodny dojazd do pracy, a także spędzanie czasu w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku.

Apartament niezwykle nowoczesny, duży, przestronny. Mocnym punktem jest jego lokalizacja. Apartament znajduje się w prestiżowej okolicy, na zamkniętym, chronionym osiedlu, w otoczeniu niskiej i zadbanej zabudowy i terenów zielonych. Blisko centrum handlowe, sklepy, punkty usługowo-handlowe, poczta, stacja benzynowa, bankomat, bank, apteka, przychodnia, plac zabaw, przedszkole, szkoła, boiska sportowe, basen, przystanki komunikacji miejskiej oraz dworzec PKP.

Apartament składa się z:
– salonu
– balkonu
– kuchni
– sypialni
– garderoby
– przedpokoju
– łazienki z wc
– spiżarnia

Do ceny zakupu apartamentu trzeba doliczyć znajdujący się w budynku, przynależny garaż (17,87 m2) w cenie 44 000 zł. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Sosnowiec, ul Modrzejowska 20. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-1613)

Kontakt:
Tel. +48 608 076 088
Tel. +48 784 554 364
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl
e-mail: k.badan@wgn.pl

Data publikacji: 03-11-2016
Print Friendly, PDF & Email