na zdjęciu salon oraz kuchnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 65 m2 (3 pokoje) usytuowany na V piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku z 1987 roku, w Szczecinie za cenę 270 000 zł.
Apartament dedykowany przede wszystkim dla młodych ludzi z dziećmi z uwagi na zieloną okolicę, bliskość placówek oświatowych, liczne place zabaw dla dzieci, boisko do kosza.

Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– loggia
– sypialnia
– pokój
– kuchnia
– łazienka
– wc
– korytarz

Apartament niezwykle ciepły, co zawdzięcza między innymi środkowemu położeniu. Apartament przeszedł remont i nadaje się do natychmiastowego wprowadzenia się bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Remont kuchni z wymianą mebli i całego sprzętu był 2 lata temu i kosztował ponad 20 tys. zł.

Apartament znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, w punkcie dobrze dobrze skomunikowanym z centrum i innymi dzielnicami miasta. Blisko poczta, małe sklepy osiedlowe. Zapraszam serdecznie na prezentację apartamentu. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie.

Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin 4, ul. Królowej Jadwigi 1. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (182-97)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl
Tel. +48 91 307 93 93
Tel. +48 796 665 033

Data publikacji: 02-11-2016
Print Friendly, PDF & Email