na zdjęciu ekskluzywnie urządzony aneks kuchenny oraz sypialnia w apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 78 m2 (3 pokoje) usytuowany na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w Szczecinie za cenę 470 000 zł.
Apartament dedykowany osobom, które cenią luksus, przestrzeń i poczucie bezpieczeństwa. Niezwykle ekskluzywny apartament w bardzo wysokim standardzie wykończony z najlepszych gatunkowo materiałów.
Rozkład pokoi w apartamencie przedstawia się następująco:
– przedpokój
– salon
– sypialnia
– pokój
– kuchnia
– łazienka z wc
– schowek/pralnia
– balkon

Apartament przeszedł w tym roku (2016) remont. W trakcie prac odmalowano ściany, wyczyszczono oraz odnowiono fugi itp. Wysokość pomieszczeń w apartamencie to 2,9 m. Stolarka okienna i drzwiowa – drewniana, parapety – granitowe.

Prestiżowa lokalizacja – apartament znajduje się na terenie zamkniętego osiedla. Wokół dużo zieleni, miejsc do spacerów i wypoczynku. Ponadto luksus użytkowanie apartamentu podnosi znajdująca się w budynku sala fitness/siłownia oraz plac zabaw. A nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa całodobowa ochrona. Dodatkowo możliwość zakupu miejsca w garażowcu podziemnym.

Przy zakupie tego apartamentu zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-7447)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 30 70 270
Tel. +48 606 641 999

Data publikacji: 04-11-2016
Print Friendly, PDF & Email