zdjęcie prezentuje luksusowy apartamentowiec z basenem nad morzem, w którym znajduje się oferowany na sprzedaż apartament

Apartament nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 63,76 m2 (3 pokoje) mieszczący się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, nad morzem (woj. zachodniopomorskie) za cenę 446 320 zł.
Apartament do sprzedaży bez wyposażenia, w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zakupu kompletnego umeblowania przygotowanego w 100% do obsługi najmu, z telewizorem z płaskim ekranem, wykładziną hotelową w sypialniach, aneksem kuchennym z płytą elektryczną, lodówką i zmywarką oraz eleganckimi dodatkami. Indywidualnie sterowana klimatyzacja i ogrzewanie zgodne z najnowocześniejszą technologią.

Rozkład pokoi w apartamencie wygląda następująco:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– przedpokój
– łazienka z wc
– balkon

Apartament doskonale nadaje się również jako inwestycja – zakup pod wynajem. Obok apartamentu znajduje się kompleks basenów, restauracja, centrum SPA i wellness, siłownia, boiska sportowe oraz klub malucha.

Apartament jest lokalem mieszkalnym stanowiącym pełną własność z odrębną księgą wieczystą i udziałem we własności gruntu. Nie ma konieczności powierzenia go operatorowi ale przy zakupie inwestycyjnym istnieje możliwość odliczenia VAT, a w przypadku powierzenia operatorowi uzyskiwania aż 8% zysku w pierwszym roku po zakupie, co jest wyjątkową ofertą na rynku. Model inwestycyjny przygotowany jest w taki sposób, aby dać pewność stabilnego zysku w początkowym okresie, który jest zazwyczaj najtrudniejszy dla nowego obiektu, zdobywającego dopiero grono stałych gości. W związku z tym całość ryzyka związanego z obsługą najmu w pierwszym roku bierze na siebie operator. Od drugiego roku przychody z wynajmu dzielimy w układzie 80% właściciel apartamentu i 20% operator. Co ważne, pobierana prowizja jest niższa niż u konkurencji. Umowa może być podpisana nawet na 10 lat, a właściciel oprócz przychodów ma aż 60 dni w ciągu roku na wykorzystanie apartamentu na swoje potrzeby, z jednoczesną możliwością korzystania bez limitu z wszystkich atrakcji na terenie inwestycji.

Apartament wraz z możliwością dokupienia miejsca parkingowego na zamkniętym, monitorowanym terenie posesji w cenie 10 000 zł netto plus 23% VAT. Wpłata przy umowie przedwstępnej 10% ceny apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (067-602)

Kontakt:
e-mail: chlebanowski@wgn.pl
Tel. +48 608 621 626

Data publikacji: 22-01-2017
Print Friendly, PDF & Email