zdjęcie prezentuje ekskluzywny aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do wynajęcia w Katowicach

Apartament w Katowicach

Ekskluzywny apartament do wynajmu o powierzchni 30 m2 (1 pokój) mieszczący się na XII piętrze, w 15-kondygnacyjnym wieżowcu, w Katowicach za cenę 1 600 zł/m-c.
Wysoki standard, nowoczesne wnętrze oraz znakomita lokalizacja – to trzy najważniejsze zalety tego apartamentu na wynajem.
Rozkład pokoi i pomieszczeń:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– garderoba
– balkon
– przedpokój.

Elitarna lokalizacja – apartament znajduje się na terenie prestiżowego osiedla. Z okien rozpościera się imponujący widok na panoramę miasta i Park Śląski. Apartament mieści się w dobrym punkcie komunikacyjnym – dobry dojazd do DTŚ i A4. Apartament wyposażony w sprzęt AGD (zmywarka, płyta indukcyjna, pralka), sprzęt RTV (telewizor, wieża). Wraz z apartamentem istnieje możliwość wynajęcia garażu podziemnego. Apartament ekonomiczny w utrzymaniu – do ceny najmu należy doliczyć media (prąd i woda).

Serdecznie zapraszam do oglądania apartamentu. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. (120-11578)

Tel. +48 32 731 06 02

Data publikacji: 23-01-2017
Print Friendly, PDF & Email