widok z ulicy na apartamentowiec nad morzem, w którym zlokalizowany jest oferowany apartament do sprzedaży

Apartament w Sarbinowie, nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 59,78 m2 (3 pokoje) zlokalizowany na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, nad morzem, woj. zachodniopomorskie, za cenę 394 548 zł.
Apartament znajduje się na terenie luksusowego kompleksu apartamentowców. W sumie to 170 ekskluzywnych apartamentów, obok których znajdują się baseny, restauracja, centrum SPA i wellness i siłownia. Apartament do sprzedaży z opcją zarządzania najmem przez operatora z możliwością zysku aż 8% już w pierwszym roku.

Apartament doskonale nadaje się do zamieszkania przez właściciela jak i na zakup inwestycyjny, pod wynajem. Apartament składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon

Apartament na sprzedaż nieumeblowany, jednak istnieje możliwość doposażenia go do standardu „pod klucz”. Apartament z klimatyzacją i ogrzewaniem zgodnym z najnowocześniejszą technologią. Apartament jest lokalem mieszkalnym stanowiącym pełną własność z odrębną księgą wieczystą i udziałem we własności gruntu.

Apartamentowiec murowany z cegieł Porotherm, a warstwa ocieplenia wynosi aż 20 cm. Wewnątrz apartamentowca znajduje się własna kotłownia gazowa, pełny monitoring w ciągach komunikacyjnych i system otwierania drzwi za pomocą kart magnetycznych. Do każdego zakupu apartamentu możliwość dokupienia miejsca parkingowego na zamkniętym, monitorowanym terenie posesji, cena sprzedaży miejsca parkingowego to 10 000zł netto plus 23% VAT. Wpłata przy umowie przedwstępnej 10% ceny apartamentu.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (067-605)

Kontakt:
e-mail: chlebanowski@wgn.pl
Tel. +48 608 621 626

Data publikacji: 22-01-2017
Print Friendly, PDF & Email