na zdjęciu ekskluzywnie wyposażony i umeblowany apartament do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim

Apartament do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim

Ostrów Wielkopolski, apartament do sprzedaży za 269 000 złotych. Apartament rozciąga się na powierzchni 54 metry kwadratowe. Drugie piętro. Trzy pokoje.
Budynek z 2011 roku o 3 kondygnacjach. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Apartament znakomicie nadaje się do zamieszkania zarówno przez młode osoby, rodziny, jak i osoby starsze.

Wysoki standardapartament wykończony jest przy użyciu najlepszych gatunkowo materiałów. Epatuje niecodziennym komfortem, luksusem oraz elegancją.
Wnętrze apartamentu tworzą: salon + 2 sypialnie + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka z wc + balkon.

Apartament do sprzedaży wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 2,73 mkw. Osoby zmotoryzowane ucieszy informacja o dwóch miejscach parkingowych do kupienia w bezpośrednim sąsiedztwie budynku.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup apartamentu. (020-8413)

Kontakt:
e-mail: a.kaczmarek@wgn.pl
Tel. +48 62 738 11 44
Tel. +48 691 860 010

Data publikacji: 30-03-2017
Print Friendly, PDF & Email