zdjęcie przedstawia nowoczesny salon w apartamencie na sprzedaż w Inowrocławiu

Apartament do sprzedaży w Inowrocławiu

Inowrocław, apartament na sprzedaż za 449 000 złotych. Powierzchnia tego apartamentu to gigantyczne 122 metry kwadratowe. Parter. Pięć pokoi.
Kamienica w centrum miasta o czterech kondygnacjach. Okolica uchodzi za jedną z najbardziej prestiżowych w całym Inowrocławiu.

Apartament o dużym potencjale i możliwościach. Apartament znakomicie sprawdzi się nie tylko jako lokal mieszkalny, ale również jako miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej (siedziba firmy, kancelarii adwokackiej, gabinetów specjalistycznych itp.). Kupującemu przysługuje prawo użytkowania garażu na zamkniętym podwórzu, budowy tarasu, korzystania z piwnicy oraz strychu.

Wnętrze apartamentu tworzą: salon + gabinet + kuchnia + łazienka + 2 sypialnie + pokój dziecięcy + przedpokój. Wszystkie pomieszczenia wykończone najlepszego sortu materiałami (kafle, gładź, sosnowa deska barlinecka, ozdobne tapety, panele oraz płytki). Dotychczasowy właściciel zgadza się na pozostawienie zabudowy przedpokoju, a co do reszty umeblowania to jest ona do uzgodnienia. Zapraszamy na prezentację. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą – 27 banków w jednym miejscu. (037-2551)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl
Tel. +48 52 318 79 38
Tel. +48 602 834 448

Data publikacji: 30-03-2017
Print Friendly, PDF & Email