zdjęcie prezentuje komfortowy, elegancki apartament na sprzedaż w Łodzi

Apartament do sprzedaży w Łodzi

Łódź, luksusowy apartament o powierzchni 45 m2 usytuowany na I piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy w Łodzi za cenę 270 000 zł.
Apartament do sprzedaży, ale z opcją ewentualnej zamiany na mieszkanie w Warszawie. Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie:
– przedpokój
– łazienka z wc
– salon
– aneks kuchenny

W apartamencie niestandardowa wysokość sufitów (3,50 m). Ekspozycja okien w kierunkach zachodnim oraz południowym. Kamienica w 2010 roku przeszła gruntowną rewitalizację i została pięknie odrestaurowana oraz wykończona najlepszymi materiałami, jak na przykład marmur czy gres polerowany. Na ścianach gładzie. Oświetlenie ledowe i halogenowe.. Kamienica wyposażona w nowoczesną instalację monitoringu oraz ochronę, która dba o bezpieczeństwo mieszkańców oraz ich dobytku. Na uwagę zasługuje także otoczenie, bowiem apartament mieści się w zielonej okolicy, obok ślicznie zadbany ogród i zagospodarowane podwórze.

Apartament wraz z przynależną komórką. Atrakcyjna lokalizacja – apartament na sprzedaż znajduje się w świetnym pod względem komunikacyjnym punkcie, skąd szybko i łatwo można dojechać w każdy zakątek miasta. Opis apartamentu został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od Oferującego. Ogłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. (122-1922)

Kontakt:
Tel. +48 42 637 40 15
Tel. +48 882 128 098

Data publikacji: 29-03-2017
Print Friendly, PDF & Email