Mieszkanie w Apartamentach Dąbie Wrocław Biskupin

Do sprzedania ekskluzywny apartament dwupoziomowy w inwestycji Apartamenty Dąbie. Przedmiotowy apartament to przestronny, klimatyzowany lokal składający się z dwóch poziomów, gdzie na pierwszej kondygnacji usytuowane są trzy pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przestronny przedpokój.

Poziom drugi to antresola o pow. 62 mkw. Na antresoli można zaprojektować drugą łazienkę i dwa oddzielne pokoje lub zaaranżować tę przestrzeń w inny, indywidualny sposób.
Na pierwszym poziomie do jednego z pokoi przynależy balkon, przy pokoju dziennym usytuowano natomiast taras o pow. ok. 20 m2. Na poziomie drugim znajduje się następny, przestronny, narożny taras (pow. 38 m2)
Podgląd na rzut apartamentu w załączeniu oferty.
Do apartamentu można dokupić miejsce postojowe lub zamykany garaż. Garaże i miejsca postojowe zlokalizowane są pod budynkiem.

Apartamenty Dąbie zostały wybudowane w 2010 r. w najładniejszej dzielnicy Wrocławia, na Biskupinie przez wrocławskich deweloperów „Temar” i „Mój Dom”.
Inwestycja została zrealizowana z dbałością o każdy element architektoniczny, materiały wykończeniowe budynku, poszczególnych apartamentów oraz części rekreacyjnych zaspokoją najbardziej wyszukany gust. Apartamenty Dąbie to przede wszystkim prestiż, luksus i nowy styl życia.
Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano część rekreacyjną: stylowy lounge club, ekskluzywny klub fitness z sauną fińską i parową oraz solarną oazą, siłownię i jacuzzi.

Ceny indywidualnie negocjowane. W ofercie posiadamy inne apartamenty w metrażu od 60 do 180 m2, dwu i trzy pokojowe lub trzy pokojowe z dodatkowa antresolą.

Cena sprzedaży: 1446505zł

Cena za 1m2: 9775zł

Powierzchnia: 148m2

Nr oferty: 10-2694

Kontakt: 071 337 84 21

 

Data publikacji: 14-11-2013
Print Friendly, PDF & Email