Apartament na Biskupinie Wrocław

Do sprzedaży w inwestycji deweloperskiej Apartamenty Dąbie nowy, luksusowy apartament 2-pokojowy z tarasem i ogródkiem. Luksusowa oferta sprzedaży apartamentów w wysokim standardzie wykończenia.

Duże przeszklenia okien wraz z okiennicami, stolarka drewniana najwyższej jakości, podłączenia klimatyzacyjne, ogrzewanie podłogowe, instalacja do kominka, indywidualny monitoring kosztów użytkowania mediów i wiele innych nowoczesnych udogodnień technicznych.
Przedmiotowy apartament, to elegancki klimatyzowany, dwupokojowy lokal z oddzielną kuchnią, łazienką oraz przestronnym przedpokojem. Przy pokoju dziennym usytuowano taras o pow. ponad 30 m2 wraz z ogródkiem, tarasem zielonym o pow. ok. 11 m2.
Podgląd na rzut apartamentu w załączeniu oferty.
Do apartamentu można dokupić miejsce postojowe lub zamykany garaż. Garaże i miejsca postojowe zlokalizowane są pod budynkiem .

„Apartamenty Dąbie” zostały wybudowane w 2010 r. w najładniejszej dzielnicy Wrocławia, na Biskupinie przez wrocławskich deweloperów „Temar” i „Mój Dom:.
Inwestycja została zrealizowana z dbałością o każdy element architektoniczny, materiały wykończeniowe budynku, poszczególnych apartamentów oraz części rekreacyjnych zaspokoją najbardziej wyszukany gust.
„Apartamenty Dąbie” to przede wszystkim prestiż, luksus i nowy styl życia.
Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano w Apartamentach Dąbie również część rekreacyjną: stylowy lounge club, ekskluzywny klub fitness z sauną fińską i parową oraz solarną oazą, siłownię i jacuzzi.
Ceny indywidualnie negocjowane. W ofercie posiadamy inne apartamenty w metrażu od 60 do 180 m2, dwu i trzy pokojowe lub trzy pokojowe z dodatkową antresolą.

Cena sprzedaży: 588770 zł

Powierzchnia: 63m2

Cena za 1m2: 9350zł

Nr oferty: 10-2698

Kontakt: 071 337 84 21

Data publikacji: 15-11-2013
Print Friendly, PDF & Email