Kraków apartament na sprzedaż

Do sprzedaży nowoczesny, luksusowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 225,14 m2 położony na III piętrze, w 5-piętrowym budynku, w dzielnicy Stary Kazimierz, w Krakowie za cenę 4 984 500 zł.
Apartament z widokiem na panoramę Krakowa i Wawel. Tylko dla wymagających. Kompletnie wyposażony i umeblowany. Wszystko z najwyższej półki na zamówienie. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Dwa wejścia. Drugie dla pomocy domowej. Zamontowany inteligentny system sterowania instalacją. Podłogi dębowe. W trzech łazienkach i wc kamień naturalny. Kuchnia wraz z kompletnym wyposażeniem AGD firmy Miele. Naturalny kominek. Klima. Pełny monitoring całego obiektu. Sauna sucha i mokra. Okna drewniane. Moskitiery. Meble oraz drzwi na zamówienie wysokiej klasy. Projektor 3D oraz ekran (chowany elektrycznie). Dwie winiarki. Niezależne wejście do gabinetu. Duży taras z pięknym widokiem. Alarm. Instalacja alarmowa, telefoniczna, telewizyjna i internetowa. Wideodomofon. Systemowe klucze. Drzwi antywłamaniowe. Garaż na dwa samochody w parkingu podziemnym. Cichobieżna winda. Ogród wewnętrzny z fontanną. Koniecznie proszę zobaczyć na funkcjonalny rzut apartamentu. Apartament robi niesamowite wrażenie. Tylko dla wymagających.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– kuchnia

– jadalnia

– 2 sypialnie

– 2 łazienki

– wc

– gabinet

– pomieszczenie rekreacyjne

– sauna

– pralnia

– garderoba

– duży balkon

– taras.

Kamienica położona jest w sercu Starego Kazimierza. Od północy Wawel i Stare Miasto, od wschodu Kazimierz, od północy Stare Podgórze a od zachodu Wisła i Dębniki. Stary Kazimierz to rejon tętniący życiem 24 godziny na dobę. Jednakże nieruchomość ta położona jest z zakątku dający poczucie intymności i ciszy. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. (048-3279)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 32 622 72 03

e-mail: chrzanow@wgn.pl

Data publikacji: 21-11-2014
Print Friendly, PDF & Email