Kraków apartament na sprzedaż

Do sprzedaży ekskluzywny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 126,40 m2 położony na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Stary Kazimierz, w Krakowie za cenę 2 457 000 zł.
Apartament z widokiem na panoramę Krakowa i Wawel. W apartamencie zamontowano inteligentny system sterowania instalacją. Podłogi dębowe. Zrobione dwie łazienki z kamienia naturalnego. Naturalny kominek. Pełny monitoring całego obiektu. Okna drewniane. Moskitiery. Duży balkon z pięknym widokiem. Instalacja alarmowa, telefoniczna, telewizyjna i internetowa. Wideodomofon. Systemowe klucze. Drzwi antywłamaniowe. Garaż na dwa samochody w parkingu podziemnym. Cichobieżna winda. Ogród wewnętrzny z fontanną. Możliwość dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym w cenie 50.000 zł netto. Tylko dla wymagających.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– kuchni

– jadalnia

– 3 sypialnie

– 2 łazienki

– balkon.

Kamienica położona jest w sercu Starego Kazimierza. Od północy Wawel i Stare Miasto, od wschodu Kazimierz, od północy Stare Podgórze a od zachodu Wisła i Dębniki. Stary Kazimierz to rejon tętniący życiem 24 godziny na dobę. Jednakże nieruchomość ta położona jest z zakątku dający poczucie intymności i ciszy. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. (048-3280)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 32 622 72 03

Data publikacji: 21-11-2014
Print Friendly, PDF & Email