Apartament w Warszawie

Do sprzedaży niezwykle luksusowy apartament położony w świetnej lokalizacji. Na powierzchni 57 m2 zaaranżowano sypialnię, salon, kuchnię, łazienkę i przedpokój. Apartament znajduje się w na II piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku. Blok pochodzi z 2010 roku. Dzielnica Mokotów, Warszawa. Cena apartamentu to 599 000 zł.
Apartament w bardzo wysokim standardzie z możliwością dowolnej modyfikacji w salonie i sypialni. Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe oraz pomieszczenie gospodarcze (5 m2) na poziomie -1. Orientacja południowo-wschodnia (okna wychodzą na ulicę Obrzeżną). Kuchnia: meble w ponadczasowym kolorze białym z szarymi blatami. Sprzęt marki Bosch (lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, mikrofalówka, zmywarka).- Łazienka: również ponadczasowy i elegancki kolor biało-czarny. Płytki włoskie ze strukturą w przypadku koloru białego. Kabina prysznicowa Huppe z deszczownicą. Armatura marki Hansgrohe, Pralka marki Bosch. Toaleta marki Duravit z systemem podtynkowym Grohe.-

Apartament wykończony przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Sprzęty, armatura, meble – wszystko najwyższej klasy.

Sypialnia: wysokiej jakości panele podłogowe w kolorze białego drewna z łuskami funkcjonalna i bezawaryjna szafa marki Komandor; wyjście na balkon. Duże możliwości dopasowania pod własne potrzeby.- Salon: dobrze doświetlony z wyjściem na balkon; płytki o wymiarach 60×60 w kolorze jasno-szarym produkcji hiszpańskiej (również znajdują się w przedpokoju i kuchni). Meble BoConcept. Duże możliwości dopasowania pod własne potrzeby.- Przedpokój: funkcjonalna i bezawaryjna szafa marki Komandor.- Atrakcyjna lokalizacja Mokotów Służewiec w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz Business Parku przy ulicach Postępu i Domaniewskiej. Duża liczba lokali gastronomiczno-usługowych oraz placówek przedszkolno-szkolnych. Ceny i opłaty: mieszkanie 599 000 zł, garaż 34 000 zł, komórka 14 000 zł.

Opłaty miesięczne:czynsz: 450 zł media (prąd): 100 zł TV internet: od 50-100 zł w zależności od operatora (UPC, Vectra) oraz pakietu. Opłaty z tytułu użytkowania wieczystego opłata roczna do potwierdzenia dla zainteresowanych, ale jest to w granicach rozsądku. Wszystkie elementy wyposażenia są integralną częścią oferty (poza obrazem w sypialni i figurką przy telewizorze). Zapraszamy do obejrzenia. (126-5741)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: l.oglaza@wgn.pl

Data publikacji: 17-01-2016
Print Friendly, PDF & Email