Apartament w Toruniu

Na wynajem luksusowy apartament 2-pokojowy o powierzchni 43 m2 położony na VII piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 2011 roku, w dzielnicy Bydgoskie Przedmieście, w Toruniu (woj. kujawsko-pomorskie) za cenę 1 550 zł/m-c.
Wysoki standard, miejsce postojowe w garażu podziemnym, winda w budynku. Nowoczesny apartament położony na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Toruniu. Teren osiedla jest ogrodzony i monitorowany całodobowo. Bliska lokalizacja z UMK, galerią PLAZA oraz centrum miasta.

Apartament składa się z:

– salonu

– aneksu kuchennego

– sypialni

– łazienki z wc

– przedpokoju

– balkonu

Apartament jest w pełni wyposażony i umeblowany. Zamontowane zostały także rolety zewnętrzne oraz ogrzewanie podłogowe w łazience. Oryginalna aranżacja wnętrza sprawia, że mieszkanie jest jedyne w swoim rodzaju. Na uwagę zasługuje również wysokiej jakości sprzęt i materiały jakie zostały użyte do jego wykończenia. Ten apartament spełni oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Apartament posiada balkon oraz komórkę lokatorską. W cenie najmu do dyspozycji najemcy pozostaje także miejsce postojowe w garażu podziemnym. Koszty administracyjne ok 600 zł miesięcznie, dodatkowe opłaty- rachunki za prąd. Zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (100-2201)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 535 666 189

Data publikacji: 17-01-2016
Print Friendly, PDF & Email