zdjęcie przedstawia salon z kominkiem w luksusowym apartamencie na sprzedaż w Warszawie

Apartament w Warszawie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ( 5 pokoi) o powierzchni 115 m2 usytuowany na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku z 2001 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 770 000 zł.
Apartament posiada powierzchnię garażowo-rekreacyjną (wraz z pralnią, suszarnią i wanną) 41,8 m2, która znajduje się na kondygnacji częściowo zagłębionej w gruncie (pomieszczenie z oknami, zejście klatką schodową). W samodzielnym garażu jest miejsce na dwa samochody – dodatkowa cena do negocjacji.

Bezpieczeństwa mieszkańców apartamentu strzeże nowoczesny i rozbudowany system alarmowy z własną centralą i możliwości korzystania z monitoringu agencji ochrony (dwustopniowe powiadomienie domofonem). Podgrzewany wjazd do garażu. Apartament z kominkiem. O piękną zieleń i czystość dba wynajęta firma zewnętrzna. Oprócz samodzielnego garażu, możliwość parkowania samochodów przy budynku, na terenie ogrodzonym.

Rozkład pokoi w apartamencie:
– taras
– salon
– 4 sypialnie
– jadalnia
– kuchnia
– balkon
– 2 łazienki

Ładny widok z b. dużego, zadaszonego i nocą oświetlonego tarasu połączonego bezpośrednio z jadalnią i salonem ( 2 wejścia ) i dodatkowo duży balkon połączony z sypialnią, kwalifikuje ten apartament jako urokliwą lokalizację z czystym powietrzem, o wiele mniej zanieczyszczonym niż w innych dzielnicach w Warszawie. Okolice apartamentu to idealne miejsce do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, 5 min. do metra samochodem, 10 min. autobusem – przystanek przy drugiej bramie osiedla. Apartament ulokowany przy wejściu od kameralnej ulicy Dankowickiej.

Układ architektoniczny apartamentu umożliwia podzielenie jego funkcji na dwie części (np. nocna/dzienna czy rodzice/dzieci, domownicy/goście). Ogrodzone, małe osiedle, wśród zieleni, w zabudowie jednorodzinnej, wokół także niska zabudowa, spokój i cisza, 200 m od lasu, 1 200 m od Puszczy Kampinoskiej. (126-6495)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: a.wujek@wgn.pl

Data publikacji: 26-03-2016
Print Friendly, PDF & Email