zdjęcie przedstawia wnętrze apartamentu na wynajem w Piotrkowie Trybunalskim

Apartament w Piotrkowie Trybunalskim

Luksusowy apartament do wynajęcia o powierzchni 60,50 m2 zlokalizowany na III piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku, w Piotrkowie Trybunalskim (woj. łódzkie) za cenę 1 800 zł/m-c.
Apartament nowy, jeszcze nie używany, atrakcyjny, nowoczesny o wysokim standardzie.

Rozkład pomieszczeń:
– 2 sypialnie
– korytarz
– salon
– kuchnia
– balkon
– łazienka

Łazienka z wc i kabiną prysznicową. Apartament z kompletnie umeblowaną i wyposażoną kuchnią. W sypialni i części salonu na podłodze panele, w korytarzach, ładne gustowne płytki. Duże przestrzenie.

Apartament umeblowany i wyposażony (zmywarka, pralka, lodówka, płyta grzewcza). Świetnie, profesjonalnie rozplanowane i zainstalowane oświetlenie, na ścianach we wszystkich pomieszczeniach gładzie. W korytarzu i salonie pojemne szafy. W sypialni łóżko z materacem. W salonie wygodna kanapa, stolik rtv.

Apartament z centralnym ogrzewaniem z sieci miejskiej. Wysoki standard wykończenia, ładny blok, zamknięty teren, automatyczna brama wjazdowa, ochrona, spokojne sąsiedztwo. Kwota wynajęcia apartamentu: 1 500 zł/m-c + czynsz + prąd + woda + gaz. Kaucja 2000 zł.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Zapraszamy. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (084-4247)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 44 649 65 40
Tel. +48 505 013 452

Data publikacji: 26-03-2016
Print Friendly, PDF & Email