zdjęcie przedstawia nowoczesny aneks kuchenny w apartamencie do sprzedaży w Toruniu

Apartament w Toruniu

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 56 m2 (3 pokoje) usytuowany na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2013 roku w Toruniu (woj. kujawsko-pomorskie) za cenę 359 800 zł.
Apartament o naprawdę wysokim standardzie, komforcie i luksusie. Apartament kompletnie wyposażony. Na uwagę zasługuje fakt, iż wszystkie materiały zastosowane do wykończenia i wyposażenia tego mieszkania są wysokiej jakości.

Apartament w pierwotnej aranżacji był 3-pokojowy. Dużą jego zaletą jest przynależny ogród o powierzchni 90 m2.
Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– garderoba
– przedpokój
– łazienka

Apartament znajduje się nieopodal miasteczka akademickiego (Rektorat UMK, Biblioteka Uniwersytecka), ponadto w pobliżu dobre sklepy, bank, poczta, bliskość Starówki. Prestiżowa lokalizacja – apartament mieści się na terenie nowoczesnego i elitarnego osiedla z monitoringiem i całodobową ochroną. Dodatkowy atut: parking naziemny oraz winda. Zapraszam na prezentację apartamentu.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (100-2436)

Kontakt:
e-mail: gosia.cnotek@wgn.pl
Tel. +48 507 048 022

Data publikacji: 28-01-2017
Print Friendly, PDF & Email