na zdjęciu widok z salonu na aneks kuchenny w apartamencie do wynajęcia w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament do wynajęcia o powierzchni 55 m2 (2 pokoje) znajdujący się na III piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 2011 roku, w centrum Szczecina za cenę 1 700 zł/m-c.
Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój

Do najważniejszych zalet apartamentu zaliczyć należy luksusowe wnętrze, najlepszej jakości materiały wykończeniowe oraz znakomitą, prestiżową lokalizację. Pomimo że apartament znajduje się w centrum, to usytuowany jest w w bocznej uliczce, co gwarantuje ciszę i spokój. Przyszli właściciele nie muszą jednak rezygnować z bliskości sklepów, centrum handlowego, przystanków zbiorowej komunikacji miejskiej itp.

Apartament kompletnie wyposażony i umeblowany. Kuchnia w ładnej zabudowie (zmywarka, lodówka, piekarnik, kuchenka). Łazienka w nowoczesnej glazurze i terakocie z kabiną prysznicową. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie. Niskie koszty eksploatacyjne.

Apartament do wynajęcia wraz z dodatkową opcją wynajęcia miejsca parkingowego pod budynkiem – koszt 200 zł/m-c. Podziemny parking jest monitorowany. Kaucja 2 100 zł. Polecam serdecznie i zapraszam do obejrzenia apartamentu. (170-838)

Kontakt:
e-mail: karolina.michalczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 510 830

Data publikacji: 28-01-2017
Print Friendly, PDF & Email