na zdjęciu luksusowy salon wraz z fragmentem przedpokoju w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Toruniu

Apartament w Toruniu

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 62 m2 (3 pokoje) mieszczący się na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w Toruniu (woj. kujawsko-pomorskie) za cenę 295 000 zł.
Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon

Apartament w pełnym, rozkładowym układzie pokoi. Apartament wykończony materiałami wysokiej klasy, bardzo zadbany – nie wymaga nakładów finansowych. Apartament 2-stronny, jasny, widny, ciepły i słoneczny. Na oknach zamontowane rolety wewnętrzne, dodatkowo balkon zabudowany roletami zewnętrznymi. Apartament wraz z przynależną piwnicą.

Atrakcyjna, spokojna lokalizacja – apartament mieści się w pobliżu parku, lasu, skarpy z widokiem na Wisłę, targowiska miejskiego, sklepów, punktów usługowo-handlowych, boiska Orlik, szkoły, przedszkola, basenu,. Tuż obok wiele miejsc postojowych. Nieopodal liczne ścieżki rowerowo/spacerowe. Dookoła dużo zieleni. Zapraszam na prezentację apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (100-2311)

Kontakt:
Tel. +48 535 666 189

Data publikacji: 09-01-2017
Print Friendly, PDF & Email