na zdjęciu luksusowy salon w ekskluzywnym apartamencie w okolicach Piły na sprzedaż

Apartament w okolicach Piły

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 75,90 m2 (3 pokoje) mieszczący się na I piętrze, w 3-kondygnacyjnej kamienicy z 1910 roku, w okolicach Piły (woj. wielkopolskie) za cenę 235 000 zł.
Oferta bezpośrednia, strona kupująca nie płaci prowizji do biura. Cena do negocjacji. Do zalet apartamentu bez wątpienia należą: przestronne i luksusowe wnętrze, cicha, spokojna okolica, cała umeblowana kuchnia w cenie.
Apartament składa się z:
– salonu:
– 2 sypialni
– kuchni
– łazienki
– wc
– korytarza

Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z dwoma piwnicami (w tym jedna w tym samym pionie, idealne pod kątem ewentualnego CO). Apartament przeszedł kapitalny remont, podczas którego wymieniono wszystkie instalacje, okna (na plastikowe z roletami), odnowiono piękne drewniane podłogi (w pokojach woskowane na biało), obniżono sufity, itd.

W apartamencie zainstalowane jest bardzo wydajne ogrzewanie kominkowe. Apartament wraz z przynależnym ogrodem i możliwością wybudowania garażu. Części wspólne obejmują m.in. strych, który pełni rolę suszarni dla wszystkich mieszkańców kamienicy. Kamienica ma doprowadzony gaz, a w przyszłości istnieje możliwość założenia ogrzewania gazowego.

Apartament znajduje się w prestiżowej lokalizacji, nieopodal centrum. Spokojni sąsiedzi. Apartament ekonomiczny w utrzymaniu. Niskie opłaty. Tylko w naszym biurze 5 prostych i uczciwych zasad: 1. U nas kupujący nigdy nie płaci prowizji! 2. Mamy najniższe prowizje od sprzedających – spośród wszystkich lokalnych biur nieruchomości! 3. Bezpłatnie reklamujemy twoją nieruchomość w naszych gablotach. 4. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu najtańszego kredytu na zakup każdej nieruchomości (także tych kupowanych prywatnie lub z ofert innych biur) z pisemną gwarancją! 5. Bezpłatnie pomagamy obniżyć twoje raty kredytów nawet o 70%! Jak? Przyjdź i sprawdź. Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci sfinansować zakup każdej nieruchomości. Zajmujemy się kredytami hipotecznymi od ponad 8 lat. W tym czasie uruchomiliśmy ponad 300 kredytów hipotecznych na ponad 50 milionów złotych! O kredytach wiemy wszystko. Powyższe informacje o sprzedaży apartamentu nie stanowią oferty w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego – zalecamy ich weryfikację w biurze. (130-2127)

Kontakt:
e-mail: rojewski@wgn.pl
Tel. +48 665 192 037

Data publikacji: 09-01-2017
Print Friendly, PDF & Email