na zdjęciu nowoczesne i komfortowe wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament do sprzedaży o rekordowej powierzchni 140 m2 (6 pokoi) położony na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w Śródmieściu Szczecina za cenę 435 000 zł.
Apartament składa się z 2 poziomów:
POZIOM PIERWSZY:
– salon
– balkon
– 3 pokoje
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– wc
POZIOM DRUGI:
– 2 sypialnie
– garderoba

Apartament jest w bardzo dobrym standardzie, ściany gładzone i malowane. W pokojach na podłodze panele, Łazienka w glazurze i terakocie wyposażona zarówno w kabinę prysznicową i wannę. Kuchnia w zabudowie. W przedpokoju gres polerowany. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Ponadto w salonie znajduje się biokominek, który również ogrzewa apartament.

Apartament wraz z 2 przynależnymi piwnicami. Prestiżowa lokalizacja – apartament znajduje się na terenie zamkniętego, prestiżowego osiedla z miejscami parkingowymi i miejscami do wynajęcia w garażu podziemnym. Brama wjazdowa na pilota, monitoring.

Każdy zainteresowany zakupem apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (170-833)

Kontakt:
e-mail: karolina.michalczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 510 830

Data publikacji: 24-01-2017
Print Friendly, PDF & Email