na zdjęciu komfortowy salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Legnicy

Apartament w Legnicy

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 73,24 m2 (3 pokoje) usytuowany na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 1990 roku, w Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 299 000 zł.
Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Apartament duży, przestronny, bardzo rodziny. Apartament adresowany głównie do pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi. Atrakcyjna lokalizacja – apartament znajduje się w otoczeniu niskiej i wysokiej i zadbanej zabudowy, nieopodal licznych sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych, basenu, przystanków zbiorowej komunikacji miejskiej.

Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc.

Apartament do sprzedaży wraz z zabudową kuchenną, wyposażeniem jak na zdjęciu (piekarnik, płyta gazowa, lodówka zabudowana, okap firmy Whirlpool oraz zmywarka firmy Elektrolux), wyposażeniem łazienki jak na zdjęciu (w tym meble łazienkowe). Pozostałe wyposażenie: nowoczesna meblościanka Ikea w salonie, szafa Komandor w przedpokoju, dwie pozostałe szafy, oświetlenie dekoracyjne. Okna: nowe PCV w kolorze drewna. Apartament wraz z piwnicą o powierzchni 10 m2. Atrakcyjna lokalizacja i spokojne sąsiedztwo.

W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Legnica, ul. Bilsego 11. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-4652)

Kontakt:
Tel. +48 535 450 004
a.uwazynska@wgn.pl

Data publikacji: 24-01-2017
Print Friendly, PDF & Email