zdjęcie przedstawia salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 48,80 m2 (2 pokoje) usytuowany na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w Szczecinie za cenę 249 000 zł.
Apartament najbardziej nadaje się dla osób szukających ciszy i spokoju. Rozkład pokoi w apartamencie wygląda następująco:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– balkon

Apartament przeszedł remont, w trakcie którego m.in. wymieniono okna. Dużym atutem apartamentu jest piękny widok z okien oraz balkonu na Puszczę Bukową. Apartament bardzo zadbany, estetycznie wykończony, czysty.

Atrakcyjna lokalizacja p apartament znajduje się w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. Miłe sąsiedztwo. Nieopodal pełna infrastruktura w postaci szkoły, sklepów, terenów zielonych itp. Zapraszam na prezentację apartamentu.

Każdy zainteresowany zakupem apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (170-830)

Kontakt:
e-mail: maciej.brzozowski@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 531 570 780

Data publikacji: 23-01-2017
Print Friendly, PDF & Email