zdjęcie prezentuje wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 38,21 m2 (2 pokoje) położony na parterze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w Szczecinie (Warszewie) za cenę 226 000 zł.
Apartament wraz z przynależnym do niego ogrodem. Apartament doskonale zaprojektowane i wykonany tak, aby nie było w nim żadnych barier architektonicznych, ani jednego stopnia. Apartament w wysokim standardzie, wykończony przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów (na podłogach panele, w łazience glazura, terakota). Apartament posiada piec gazowy dwuobiegowy, który służy do ogrzewania apartamentu i podgrzania zimnej wody. Apartament suchy, środkowy i ciepły. Pod spodem znajduje się garażowiec, strop od spodu jest ocieplony.

Apartament składa się z następujących pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Apartament w atrakcyjnej lokalizacji, blisko Puszczy Wkrzańskiej, gdzie znajdują się liczne szlaki turystyczne, zarówno piesze jak i rowerowe, lodowisko, a także tzw. szczecińska gubałówka. Nieopodal mieszczą się markety znanych marek, apteka, fryzjer, salon kosmetyczny, salonik prasowy z lotto. Blisko do przystanku zbiorowej komunikacji miejskiej. Zapraszam na prezentację apartamentu. Przy zakupie tego apartamentu zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-7649)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 534 630 410

Data publikacji: 07-01-2017
Print Friendly, PDF & Email