na zdjęciu wizualizacja z przykładową aranżacją wnętrza luksusowego apartamentu w Legnicy na sprzedaż

Apartament w Legnicy

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 55,20 m2 (3 pokoje) położony na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 193 200 zł.
Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie:
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój

Apartament do sprzedaży z opcją przyjęcia innego apartamentu, domu lub mieszkania w rozliczeniu. Masz apartament, dom lub mieszkanie w Legnicy lub okolicach i z różnych względów planujesz przeniesienie do nowego? Zadzwoń i podaj jego parametry, my bezpłatnie doradzimy jak to zrobić by zminimalizować koszty.

Do największych atutów apartamentu warto zaliczyć przestronne, jasne wnętrze, ładny balkon, podjazdy dla niepełnosprawnych w budynku, wyjście bezpośrednio na dziedziniec, nowoczesne kotły gazowe, co gwarantuje bardzo niski koszt ogrzewania, nowoczesny i przyjazny rozkład, znakomitą, prestiżową lokalizację w centrum miasta.

Efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji sprzedaży apartamentu. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą apartamentu. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu na apartament. Zapraszam na prezentację apartamentu. (146-1295)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl
tel. +48 723 820 102

Data publikacji: 07-01-2017
Print Friendly, PDF & Email