na zdjęciu salon oraz fragment sypialni w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 73,50 m2 (4 pokoje) położony na IV piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1991 roku, w Szczecinie za cenę 279 900 zł.
Apartament w wysokim standardzie, niezwykle estetycznie wykończony i zadbany. Do jego atutów warto zaliczyć również atrakcyjną lokalizację nieopodal szkoły, ryneczku, kina, przystanków zbiorowej komunikacji miejskiej oraz wielu sklepów.

Rozkład pokoi w apartamencie: salon + balkon + jadalnia + kuchnia + łazienka + 3 sypialnie + przedpokój. Z okien apartamentu roztacza się bardzo ładny widok na Puszczę Bukową. W apartamencie wymieniono na nowe okna PCV (od środka drewnopodobne) wraz z roletami. Podłogi drewniane na legarach. Nowe drzwi wejściowe do mieszkania (wysokiej klasy bezpieczeństwa i dźwiękoszczelności). Do apartamentu przynależy piwnica o powierzchni 10 m2.

Apartament do sprzedaży wraz z opcją dokupienia bądź wynajęcia garażu przed samym budynkiem. Miejsce płatne na drugi samochód na terenie straży pożarnej (możliwość kontynuacji). Apartament o bardzo dużym potencjale. Zapraszam na prezentację.

Przy zakupie tego apartamentu zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-7443)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 30 70 270
Tel. +48 606 641 999

Data publikacji: 12-11-2016
Print Friendly, PDF & Email