na zdjęciu salon w apartamencie do sprzedaży w Łodzi

Apartament w Łodzi

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o rekordowej powierzchni 134,85 m2 (4 pokoje) mieszczący się na III piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy z 1905 roku, w Łodzi za cenę 699 000 zł.
Apartament na sprzedaż w opcji z kompletnym wyposażeniem. Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– łazienka z wc
– garderoba
– przedpokój
– 2 balkony

Apartament odremontowany. W trakcie prac remontowych wymieniono wszystkie instalacje (grzewcza, elektryczna, wodno-kanalizacyjna), wstawiono okna nowe plastikowe. Drzwi wewnętrzne, oryginalne, drewniane w bardzo dobrym stanie (z oryginalnymi klamkami). Piec kaflowy na 2 pokoje (z grzałkami elektrycznymi) – pełni funkcję ozdobną. Apartament z sufitami na wysokości 3,7 m. Gwarancją bezpieczeństwa są antywłamaniowe drzwi wejściowe znanej marki.

Wysoki standard. Apartament mieści się w pięknej, zabytkowej kamienicy, w rejonie Pl. Dąbrowskiego. Atrakcyjna lokalizacja zarówno pod względem handlowo-usługowym, jak i komunikacyjnym. Okolica nowego Dworca Fabrycznego, Placu Teatralnego, wyższych uczelni oraz część przyszłego nowego centrum Łodzi. Tereny zielone w okolicy: Park im. St. Moniuszki, Park im. St. Staszica.

Budynek w bardzo dobrym stanie, z czystą i zadbaną klatką schodową, zamykanym i ładnie zagospodarowanym podwórzem, 2 windami, a tym samym 2 wejściami do apartamentu. Apartament posiada wszystkie media z sieci miejskiej; ogrzewanie nieopomiarowane, na wodę są liczniki. (122-2024)

Kontakt:
Tel. +48 882 128 098

Data publikacji: 12-11-2016
Print Friendly, PDF & Email