na zdjęciu wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 76,44 m2 (5 pokoi) lokalizowany na parterze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1964 roku, w Szczecinie za cenę 298 000 zł.
Apartament znakomicie nadaje się dla rodziny z dziećmi lub osób prowadzących usługową działalność gospodarczą – pomieszczenia w przyziemu budynku. Apartament bardzo estetycznie i gustownie wykończony.

Apartament 2-poziomowy:
– salon
– loggia
– pokój
– jadalnia
– kuchnia
– łazienka
– korytarz
– 3 pokoje
– spiżarnia

Cudowna, bajkowa lokalizacja – apartament znajduje się na zielonym osiedlu z dala od miejskiego zgiełku. Dobry punkt komunikacyjny. Apartament wraz z działką warzywną tuż pod blokiem (widać ją z balkonu). Apartament wykończone w dobrym standardzie – na podłogach w korytarzu parkiet dębowy, w salonie parkiet jesionowy, w jadalni i na dolnym poziomie panele, w łazience i kuchni glazura i terakota. Ściany gładzone i malowane. Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację apartamentu. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie.

Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin 4, ul. Królowej Jadwigi 1. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (182-147)

Kontakt:
e-mail: a.madejska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 93 93
Tel. +48 886 551 193

Data publikacji: 29-10-2016
Print Friendly, PDF & Email