na zdjęciu salon w apartamencie do sprzedaży w Legnicy

Apartament w Legnicy

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 79,50 m2 usytuowany na III piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1935 roku, w Legnicy (centrum) woj. dolnośląskie za cenę 239 000 zł.
Kupujący nie płaci prowizji. Apartament doskonale nadaje się dla pracującego małżeństwa z dziećmi. Apartament z przepięknym widokiem na Zamek Piastowski w rewelacyjnej lokalizacji: niska, zadbana zabudowa, liczne tereny zielone, przychodnia, kręgielnia, teatr. Apartament niezwykle jasny, widny, słoneczny i przestronny.
Apartament składa się z:
– salonu
– 2 sypialni
– kuchni
– łazienki z wc
– przedpokoju

W pokojach apartamentu zachowano sufity z oryginalną sztukaterią. Kuchnia widna z atrakcyjną zabudową kuchenną oraz wyposażeniem w cenie (bez lodówki). Apartament z przynależną piwnicą. W cenie dodatkowo garaż. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Legnica, ul. Benjamina Bilsego 11. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (156-4419)

Kontakt:
e-mail: a.uwazynska@wgn.pl
Tel. +48 535 450 004

Data publikacji: 30-10-2016
Print Friendly, PDF & Email