wnętrze apartamentu do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament na sprzedaż (4 pokoje) o powierzchni 98,19 m2 usytuowany na III piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2007 roku, w Szczecinie za cenę 493 000 zł.
Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Apartament doskonały dla 4-5 osobowej rodziny.

Apartament 2-poziomowy w doskonałej lokalizacji, widny i słoneczny.
Rozkład pokoi z podziałem na kondygnacje:
POZIOM 1:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
POZIOM 2:
– 2 pokoje
– garderoba
– łazienka
– przedpokój

Apartament z zamontowanymi drzwiami antywłamaniowymi. Apartament w wysokim standardzie – w kuchni meble produkcji niemieckiej, sprzęt AGD (zmywarka ARISTON, piekarnik BOSCH i płyta ceramiczna AEG, okap TEKA, lodówka ELECTROLUX). Dodatkowo nad apartamentem znajduje się strych (wejście bezpośrednio z przedpokoju).

Ten apartament może być Twój za 1 700 zł/m-c (z kredytem hipotecznym – czytaj niżej).

Apartament świetnie zlokalizowany – w niskim bloku zlokalizowanym w odległości kilkuset metrów od głównych ciągów komunikacyjnych i CH Ster, jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. Obok zagospodarowany plac dla dzieci, żłobek, przedszkole i szkoły, przychodnia zdrowia. Z okien widok na zieloną okolicę dzielnicy. Bardzo spokojni i życzliwi sąsiedzi.

Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-354)

Kontakt:
Tel. +48 91 307 66 55

Data publikacji: 21-06-2016
Print Friendly, PDF & Email