zdjęcie przedstawia salon w apartamencie na sprzedaż w okolicach Wrocławia

Apartament w okolicach Wrocławia

Luksusowy apartament do sprzedaży (2 pokoje) o powierzchni 46,80 m2 zlokalizowany na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w okolicach Wrocławia (woj. dolnośląskie) za cenę 209 000 zł.
Apartament w pełni wyposażony, w bardzo dobrym stanie, gotowy do wprowadzenia bez jakichkolwiek nakładów finansowych. Apartament po niedawnym, generalnym remoncie.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– aneks kuchenny

Apartament w przestronnym, ustawnym i doskonale nasłonecznionym salonem. Nie mniej ładnie wykończona jest łazienka zaopatrzona w nowoczesną kabinę natryskową i utrzymana w jasnych kolorach. Podłoga w części kuchennej i łazience pokryta gresem, natomiast w pokoju i salonie solidny parkiet dębowy. Kuchnia otwarta na salon w pełni wyposażona w sprzęt AGD, posiada własne okno i w przeszłości była oddzielnym pomieszczeniem. Gdyby była taka potrzeba, to możliwy jest powrót do wydzielenia kuchni jako odrębnego pomieszczenia. W salonie w cenie zostaje duży narożnik oraz ładnie skomponowany zestaw mebli pod RTV. W drugim pokoju przestrzeń za drzwiami wejściowymi została zabudowana tworząc pojemną szafę wzdłuż całej ściany.

Mieszkanie z przynależną piwnicą o powierzchni ok. 3 m2. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone domofonem. Apartament zlokalizowany w bardzo prestiżowej okolicy, w centrum, a jednocześnie odsunięty od głównego ciągu komunikacyjnego. Lokalizacja pozwala spokojne i bezpiecznie mieszkać i jednocześnie korzystać z dogodności apartamentu w centrum miasta. Przy budynku znajduje się parking, a za budynkiem teren zagospodarowany placem zabaw. Bardzo blisko znajdują się wspomniane wszelkie udogodnienia dla całej rodziny: począwszy od szkoły, przedszkola poprzez marktety i zespół sklepów branżowych do instytucji publicznych, które mają swoje siedziby w niewielkiej odległości.

Przy konieczności finansowania zakupu apartamentu kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-335)

Tel. +48 603 917 338

Data publikacji: 21-06-2016
Print Friendly, PDF & Email