zdjęcie przedstawia wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem w Piotrkowie Trybunalskim

Apartament w Piotrkowie Trybunalskim

Ekskluzywny apartament na wynajem o powierzchni 74,11 m2 (2 pokoje) usytuowany na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2008 roku, w Piotrkowie Trybunalskim (woj. łódzkie) za cenę 1 950 zł.
Apartament częściowo umeblowany. Wysoki standard. Do apartamentu przynależy garaż. Apartament zaaranżowany z dużym rozmachem, robiący duże wrażenie.
Apartament składa się z:
– 2 korytarzy
– salonu
– sypialni
– kuchni
– tarasu
– 2 łazienek z wc
– garderoby

Apartament wykończony przy użyciu dobrych jakościowo materiałów – w sypialni i części salonu na podłodze jasne panele, w korytarzach, kuchni i części salonu gustowne czarno jasne płytki. Kuchnia umeblowana i wyposażona. Pralka, lodówka, zmywarka, kuchnia gazowa i piekarnik.

Dużą zaletą apartamentu jest zainstalowane oświetlenie halogenowe i LED, które nadaje prestiżu i nowoczesności. Atrakcyjna lokalizacja – apartament znajduje się na zamkniętym terenie z automatyczną bramą wjazdową, ochroną. Spokojne sąsiedztwo.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (084-2796)

Kontakt:
Tel. +48 44 649 65 40
Tel. +48 505 013 452

Data publikacji: 07-09-2016
Print Friendly, PDF & Email