zdjęcie przedstawia salon w apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 52 m2 (2 pokoje) zlokalizowany na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2001 roku, w dzielnicy Warszewo, w Szczecinie za cenę 249 000 zł.
W cenie apartamentu wyposażenie kuchni, łazienki, szafa w zabudowie. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany przez sprzedającego.

Apartament niezwykle słoneczny, widny, jasny o funkcjonalnym rozkładzie pokoi:
Apartament składa się z:
– salonu
– sypialni
– kuchni
– łazienki z wc
– przedpokoju
– 2 balkonów
– garderoba

Apartament w wysokim standardzie wykończony przy użyciu dobrych jakościowo materiałów – na podłogach w pokojach panele podłogowe i terakota w przedpokoju, kuchni i łazience. Kuchnia jest zabudowana i w pełni wyposażona sprzętem AGD. Bezpieczeństwa domowników strzegą antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Atrakcyjna lokalizacja – apartament znajduje się w cichym i spokojnym miejscu (nowe, małe osiedle). Blisko miejsca rekreacyjne, dużo zieleni, jednocześnie dobra komunikacja autobusowa z centrum miasta. Nieopodal plac dla dzieci, żłobek, przedszkole, szkoły, przychodnia zdrowia. Spokojni i życzliwi sąsiedzi.

Ten apartament może być Twój za 977 zł miesięcznie (z kredytem hipotecznym – czytaj niżej). W razie wszelkich pytań (apartament , kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-426)

Kontakt:
Tel. +48 604 669 882
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl

Data publikacji: 06-09-2016
Print Friendly, PDF & Email