na zdjęciu luksusowy apartament do sprzedaży znajdujący się w centrum Łodzi

Apartament w Łodzi, Centrum

Luksusowy apartament na sprzedaż (3 pokoje) zlokalizowany na III piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku, w centrum Łodzi za cenę 333 000 zł.
Apartament znajduje się na terenie zespołu jednych z największych w Polsce budynków mieszkalnych (megaszaf) wykonanych w konstrukcji szkieletowej słupowo-płytowej. Na terenie osiedla znajdują się m.in. dwa najwyższe budynki mieszkalne w Łodzi (każdy po 78 metrów wysokości). Osiedle posiada własny parking.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon

Apartament przeszedł kapitalny remont i jest komfortowo urządzony oraz wyposażony. Apartament można zaaranżować tak, że kuchnia będzie stanowiła oddzielne pomieszczenie (bez przenoszenia jej), uzyskując tym samym pełny rozkład. Okna nowe plastikowe; nowe ościeżnice, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne; klimatyzacja w salonie.

Apartament w wysokim standardzie: kuchnia: z zabudową meblową stałą na wyposażeniu (reszta do uzgodnienia), okap, pięciopalnikowa kuchenka (palnik na woka), wyspa kuchenna, na ścianach ozdobne kafle oraz gładź, na podłodze panele; w pokojach: na podłodze panele, ściany gładzone, w jednym szafa na wyposażeniu, salon z klimatyzacją i balkonem – bardzo przestronny; w przedpokoju na ścianach bonie i tynk strukturalny, na podłodze panele, dwie zabudowane szafy na wyposażeniu; łazienka z toaletą , wanną i umywalką, miejsce na pralkę i suszarkę, na podłodze i ścianach włoski gres.

Apartament wyposażony we wszystkie media z sieci miejskiej (jest także gaz), ogrzewanie nieopomiarowane, na wodę są liczniki. Apartament z przynależnym schowkiem mieszczącym się tuż obok. Osiedle świetnie zorganizowane pod względem handlowo-usługowym. Nie trzeba wychodzić spod bloku żeby zrobić codzienne zakupy. Nieopodal Galeria Łódzka, sieć sklepów, restauracji, przedszkole, szkoły; jednym słowem serce miasta z którego szybko i sprawnie przedostaniemy się w każdym jego kierunku. Serdecznie zapraszamy. (122-1928)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 728 934 974
Tel. +48 882 128 098
Tel. +48 42 637 40 15
e-mail: a.lesiak@wgn.pl

Data publikacji: 06-06-2016
Print Friendly, PDF & Email