na zdjęciu apartamentowiec w Inowrocławiu, gdzie mieści się oferowany luksusowy apartament do sprzedaży

Apartament w Inowrocławiu

Luksusowy apartament na sprzedaż (4 pokoje) usytuowany na wysokim parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w dzielnicy Solanki, w Inowrocławiu (woj. kujawsko-pomorskie) za cenę 397 660 zł.
Apartament niezwykle nowoczesny, w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji.

Rozkład pokoi:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Apartament w świetnej lokalizacji, dużo zieleni, obok Park Solankowy. Apartament na prestiżowym, zamkniętym osiedlu. Raj dla spacerowiczów, kuracjuszy, rowerzystów. Kompleks oferujący zabiegi lecznicze, rehabilitacyjne i odnowy biologicznej. Po sąsiedzku: basen termalny, 100m od tężni solankowej i terenu rekreacyjnego (minigolf, kręgle, szachy pod gołym niebem, park linowy, drogi rowerowe), 100m od kortów tenisowych, basenu, 500m od centrum miasta z zabytkami.

Apartament o wysokim standardzie – duże, wysokiej jakości okna i drzwi balkonowe z PCV o nietypowych wymiarach. Wszystkie okna wyposażone w rolety zewnętrzne w kolorze zbliżonym do koloru elewacji. Apartament ma wstawione atestowane, antywłamaniowe drzwi wejśćiowe. Klucz centralny typu Master Key lub równoważny.

Apartament z zainstalowaną wentylacją hybrydowo-grawitacyjną, wspomaganą wentylatorami mechanicznymi. Woda uzdatniana przez centralną (dla budynku) stację uzdatniania wody.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą – 27 banków w jednym miejscu. (037-2275)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 660 511 590
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl

Data publikacji: 07-06-2016
Print Friendly, PDF & Email