zdjęcie przedstawia salon w apartamencie w Lesznie

Apartament w Lesznie, sprzedaż

Apartament na sprzedaż o powierzchni 61,40 m2 położony na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2006 roku, w Lesznie (woj. wielkopolskie) za cenę 249 000 zł.
Blok z cegły.

Apartament składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– przedpokój
– 2 sypialnie
– łazienka z wc.

Do apartamentu przynależny piwnica oraz własne miejsce parkingowe przed budynkiem. Standard wykończenia: ściany pokryte gładzią malowane oraz ozdobną tapetą, na podłogach panele i płytki, okna PCV z roletami zewnętrznymi, ogrzewanie C.O. Blok w bardzo dobrym stanie.

W apartamencie pozostaje zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD oraz szafy typu komandor. Nieruchomość zadbana, nie wymaga wkładu finansowego. Niski czynsz 420 zł/4 osoby. 0% prowizji dla kupującego. Zapraszam na prezentację.

Uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą nieruchomości. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Kupujący nie płaci prowizji dla biura. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (159-349)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 65 526 58 41
Tel. +48 605 933 515
e-mail: r.kantorska@wgn.pl

Data publikacji: 29-02-2016
Print Friendly, PDF & Email