na zdjęciu nowoczesny i luksusowy apartament w Warszawie

Apartament w Warszawie

Luksusowy apartament dla najbardziej wymagających klientów. Apartament liczy 90 metrów kwadratowych i położony jest na IV piętrze. Apartament składa się z 3 pokoi.
Lokalizacja – Warszawa, dzielnica Bemowo. Cena – 1 190 000 zł.

Niewątpliwym atutem apartamentu jest jego wysoki standard wykończenia i fakt, że został zaprojektowany przez architekta. Apartament: kuchnia otwarta na duży salon, z którego jest wyjście na balkon zwrócony w stronę Fortów. W mieszkaniu poza 3 pokojami, łazienką i kuchnią, dodatkowo 2 niewielkie pomieszczenia pralnia i garderoba. Duże drewniane okna. Miejsce w garażu podziemnym pod budynkiem (dodatkowo płatne).

Apartament jest świetnie położony w cichej i zielonej okolicy. Osiedle, na którym się znajduje, posiada pełną infrastrukturę typu: apteka, przychodnia zdrowia, pralnia, weterynarz, sklep, fryzjer, przedszkole, plac zabaw dla dzieci, wewnętrzny park, boisko do siatkówki i piłki nożnej.

Dodatkowo na Fortach Bema park linowy, ławeczki, alejki spacerowe, liczne ścieżki rowerowe. Znajduje się tu również park linowy oraz największy w Warszawie plac zabaw dla dzieci. Obok boiska, hala sportowa, siłownia, fitness, basen, szkoły i przedszkola. Obok osiedla znajduje się przystanek autobusowy, niedaleko również pętla autobusowa i tramwajowa. (126-6183)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Data publikacji: 29-02-2016
Print Friendly, PDF & Email