na zdjęciu salon w apartamencie do sprzedaży w Katowicach

Apartament w Katowicach

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 63 m2 (3 pokoje) położony na pierwszym piętrze, w 15-kondygnacyjnym wieżowcu, w Katowicach za cenę 530 000 zł.
Apartament o bardzo wysokim standardzie, nowoczesnym wnętrzu oraz najwyższej jakości wyposażenia. Apartament utrzymany w modnych kolorach szarości (beton architektoniczny), bieli, czerni oraz naturalnego drewna jesionowego (podłogi).

Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– kuchnia
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój
– balkon

Prestiżowa lokalizacja – apartament położony jest na terenie elitarnego, ekskluzywnego osiedla, przy Parku Śląskim. Z okien roztacza się przepiękny widok na panoramę miasta, a w pogodne dni nawet na góry. W apartamentowcu parking podziemny. Dobry punkt komunikacyjny, apartament położony jest blisko dróg DTŚ i autostrady A4. Bezpieczeństwa domowników apartamentu strzegą antywłamaniowe drzwi. Serdecznie zapraszam do oglądania. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy. (120-11385)

Kontakt:
Tel. +48 32 731 06 02

Data publikacji: 28-11-2016
Print Friendly, PDF & Email