na zdjęciu wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w Szczecinie Centrum

Apartament w Szczecinie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 89,50 m2 (3 pokoje) mieszczący się na parterze, w 3-kondygnacyjnej kamienicy z 1990 roku, w Szczecinie (Centrum) za cenę 268 000 zł.
Rozkład pokoi w apartamencie prezentuje się następująco:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– garderoba
– przedpokój

Apartament niezwykle ciepły i cichy. Okna PCV, drewniana podłoga, ściany gładzone. Apartament relatywnie ekonomiczny w utrzymaniu: czynsz wynosi zaledwie 116 zł, do tego fundusz remontowy 250 zł + wywóz śmieci + ścieki + ciepła woda + ogrzewanie miejskie 460 zł. Apartament z przynależną piwnicą.

Prestiżowa lokalizacja – apartament znajduje się w centrum, ale jest to stosunkowo ciche miejsce. Lokalizacja daje również możliwość prowadzenia w apartamencie działalności gospodarczej. Nieopodal znajduje się szpital, szkoły, przedszkole, blisko do sklepów, na przeciwko przystanek komunikacji miejskiej. Polecam i zapraszam na prezentację apartamentu. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Każdy zainteresowany zakupem apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (170-507)

Kontakt:
e-mail: k.rudnicka@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 870 130

Data publikacji: 29-11-2016
Print Friendly, PDF & Email