zdjęcie prezentuje widok z salonu na aneks kuchenny w apartamencie do wynajęcia w Katowicach

Apartament w Katowicach

Ekskluzywny apartament do wynajęcia o powierzchni 50,80 m2 (2 pokoje) zlokalizowany na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2000 roku, w dzielnicy Giszowiec, w Katowicach za cenę 1 600 zł/m-c.
Apartament urządzony oraz wykończony w wysokim standardzie, w pełni umeblowany. Apartament dla wymagających klientów.

Apartament niebywale luksusowy i komfortowy. Prestiżowa lokalizacja – apartament znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Spokojna okolica, wokół zieleń, do centrum Katowic 5 min. Nieopodal sklepy, szkoła, ścieżki rowerowe, las (Dolina 3 Stawów).

Apartament składa się z: salonu + sypialni + aneksu kuchennego + łazienki z wc + przedpokoju. Apartament z przynależną piwnicą oraz miejscem parkingowym pod budynkiem (brama na pilota).

Do ceny wynajmu apartamentu należy doliczyć koszt zużycia mediów oraz jednorazową, zwrotną kaucję w wysokości 3 200 złotych. Zapewniamy obsługę notarialną i pomagamy w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Serdecznie zapraszam na oględziny apartamentu. (116-2055)

Kontakt:
Tel. +48 32 745 21 51
Tel. +48 503 024 999

Data publikacji: 18-09-2016
Print Friendly, PDF & Email