zdjęcie przedstawia aneks kuchenny w apartamencie do sprzedaży na Mazurach

Apartament na Mazurach

Ekskluzywny apartament o powierzchni 86 m2 (3 pokoje) położony na I piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy, na Mazurach, w ścisłym centrum Olecka (woj. warmińsko-mazurskie) za cenę 307 500 zł.
Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– hol
– kuchnia
– balkon
– 2 sypialnie
– łazienka

Apartament przeszedł generalny remont, podczas którego wymieniono wszystkie instalacje, stolarkę okienną i drzwiową. Położono nowe tynki, szpachle i podłogi (także części konstrukcyjne). Obecnie apartament jest niezwykle przestronny, o wysokich stropach. Wysoki standard. W apartamencie znajduje się nowoczesna zabudowa kuchenna wykonana z wysokiej jakości materiałów wraz z nowym sprzętem AGD w zabudowie (zmywarka, płyta ceramiczna, mikrofala, piekarnik, lodówka). Wszytko gustownie dopasowane i przemyślane.

Apartament oryginalnie oświetlony dzięki zastosowaniu kombinacji oświetlenia standardowego, jak i LED-owego. Ekspozycja okien na wschód i zachód. W podwórzu znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców apartamentu oraz plac zabaw dla dzieci.

Największą zaletą apartamentu jest jego lokalizacja w ścisłym centrum miasta, bliskość wszelkich instytucji, szkół oraz sklepów. Do jeziora Olecko Wielkie około 2 minuty pieszo. W odległości około 50 m od apartamentu znajduje się piękny park. Kupuj bezpiecznie – kupuj przez licencjonowanego pośrednika (079-1820)

Kontakt:
e-mail: skowronska@wgn.pl
Tel. +48 506 123 200

Data publikacji: 19-09-2016
Print Friendly, PDF & Email