wnętrze apartamentu do wynajmu w Katowicach

Apartament w Katowicach

Luksusowy apartament na wynajem (2 pokoje) o powierzchni 41 m2 usytuowany na VI piętrz, w 8-kondygnacyjnym budynku, w Katowicach za cenę 2 100 zł/m-c.
Apartament kompletnie umeblowany i wyposażony. Apartament z pięknym balkonem o powierzchni 5,25 m2. Do ceny wynajmu apartamentu należ doliczyć media (c.o., prąd, woda, wywóz śmieci) oraz jednorazową kaucję. Kwota czynszu obejmie miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Apartament w wysokim standardzie – łazienkowe drzwi w okleinie naturalnej, na podłodze i ścianach do sufitu płytki gresowe 60 x 60 cm, wanna z parawanem, wc wiszące, spłuczka zabudowana, pralka, szafa na pełną wysokość pomieszczenia, fronty w kolorze białym połysk.

Kuchnia w apartamencie wygląda następująco: na podłodze płytki gresowe 60 x 60 cm, zabudowa – fronty w kolorze białym połysk, urządzenia AGD zabudowane firmy Electrolux, lodówka z zamrażalnikiem, zmywarka, piekarnik, płyta ceramiczna, okap, urządzenia drobne – czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, garnki, naczynia, sztućce.

Przedpokój w apartamencie to płytki gresowe 60 x 60 cm na podłodze, szafa ubraniowa, garderoba: wieszak na ubrania, lustro, szafki na buty. W sypialni drzwi są w okleinie naturalnej, na podłodze panele, łóżko 160 x 200 cm, 2 szafki nocne, szafa ubraniowa, pościel, ręczniki.

Salon w apartamencie został urządzony bardzo luksusowo: na podłodze panele, narożnik (po rozłożeniu dodatkowe miejsce do spania), stolik kawowy, komoda RTV, stół z 4 krzesłami, TV LED.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART. 66 KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. (063-24578)

Kontakt:
Tel. +48 691 951 931

Data publikacji: 11-07-2016
Print Friendly, PDF & Email