na zdjęciu salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w okolicach Bolesławca

Apartament w okolicach Bolesławca

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 70 m2 (2 pokoje) położony na parterze i pierwszym piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku, w okolicach Bolesławca (woj. dolnośląskie) za cenę 89 000 zł.
Apartament gotowy do zamieszkania. Kupujący nie płaci prowizji. Apartament niezwykle luksusowo i nowocześnie urządzony. Apartament po remoncie, w trakcie którego położono nowe instalacje, wstawiono plastikowe okna z roletami, zamontowano ogrzewanie kominkowe oraz elektryczne.

Rozkład pokoi:
STREFA DZIENNA – POZIOM 1:
– salon
– kuchnia
– łazienka
STREFA NOCNA – POZIOM 2:
– sypialnia

Apartament z osobnym, niezależnym wejściem od strony podwórza, poprzedzony wiatrołapem. W przedpokoju wbudowana funkcjonalna szafa wnękowa. Apartament z możliwością wydzielenia dodatkowego 3 pokoju oraz wykonania centralnego ogrzewania.

Apartament z przynależną piwnicą o powierzchni 20 m2. Apartament w znakomitej lokalizacji – cicha i spokojna okolica sprzyjająca spacerom i wycieczkom rowerowym. W pobliżu nowy kompleks wodno-rekreacyjny. Zapraszam na prezentację.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego apartamentu oraz innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. (015-7607)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15

Data publikacji: 11-07-2016
Print Friendly, PDF & Email